مسدود شدن فیس بوک بعضی از مخالفان رژیم ایران!!!- آتابای همدانی

اخیراً صفحات فیس بوک بعضی از کاربران مخالف رژیم ایران مسدود شده اند که این مسئله بسیار عجیب است و جالب تر آنکه همگی بعد از توافق هسته ای موقتی ایران با آمریکا اتفاق افتاده است!!!!! این مطلب اثبات میکند که رژیم آخوندی ایران برای بستن صدای آزادیخواهان و مخالفان خود به پرداختن رشوه های کلان روی آورده است و شاید یکی از بندهای توافق موقتی هسته ای نیز بسته شدن اکانت فیس بوک بعضی از کاربران مخالفان رژیم آخوندی باشد.
فیس بوک اینجانب ناچیز هم مسدود شده است!!!! یعنی نمیتوان مقاله جدیدی قرار داد ولی فعلاً مقالات قدیمی دیده میشوند!!!! فیس بوک بنده دو تا صفحه داشت. یک صفحه که در آن اسم من با الفبای لاتین نوشته شده بود و صفحه دیگر که اسم من با الفبای عربی نوشته شده است. آن صفحه که با الفبای لاتین نوشته شده بود، کاملاً مسدود شده است ولی صفحه ایکه با الفبای عربی نوشته شده است فعلاً دیده میشود ولی امکان بروز رسانی نیست!!!! زیرا فعالیت آن از طرف شرکت فیس بوک مسدود شده است!!!!!
کدام فیس بوکها مسدود شده اند؟
ابتدا از فیس بوکهای نه چندان پر بیننده شروع کرده اند و شاید بعدها نوبت به فیس بوکهای پر بیننده هم برسد.
چکار باید کرد؟
باید مرتب فیس بوکها را بروز رسانی کنید. حتی اگر مطلب جدید هم نداشته باشید میتوانید یک عکس معنی دار بگذارید. هرچه صفحه شما پر بیننده باشد، شاهد بسیاری دارید و بنابراین مسدود کردن آن آسان نخواهد بود. سعی کنید مطاالب خوب فیس بوکهای فعالان تورک را در صفحات فیس بوک خودتان به اشتراک بگذارید، بدین نحو تعداد بازدید کنندگان صفحه شما بیشتر میشود و مسدود کردن آن رسوایی بزرگ برای فیس بوک می آورد. از همه مهمتر به مقالات با ارزش همدیگر لایک (پسند) بزنید. هر چه بیشتر به مقالات همدیگر لایک بزنیم آنقدر مسدود کردن آن صفحه دشوار خواهد بود، زیرا مسدود کردن صفحه پر طرفدار آسان نیست.
کسانیکه صفحه فیس بوکشان مسدود شده است باید، اعلام کنند تا ما همه را جمع آموری کرده و به اطلاع سازمانهای حقوق بشر برسانیم. فعلاً مسدود شدن صفحات فیس بوک مخالفان رژیم آخوندی ایران بطور آزمایشی انجام میشود، اگر ما از هم اکنون آنرا در سطح گسترده محکوم نکنیم، حتماً در آینده ابعاد گسترده تر بخود خواهد گرفت.
اگر فیس بوک، در قبال دریافت رشوه به همکاری با رژیم آخوندی ایران بپردازد در آنصورت چاره کار آنست که از «صفحه توییتر» استفاده کنیم و مقالات و جنایات رژیم آخوندی ایران را در آنجا منتشر کنیم.
آتابای همدانی از کشور جمهوری آزربایجان جنوبی و شمالی  


facebook1 1
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn